AndroidYummky Apk Latest Version

Yummky icon

Yummky Apk Latest Version

No votes yet.
Please wait...

Yummky apk version 1.0.0

About Yummky game:

Yummky je mobilná aplikácia plná lahodných receptov na prípravu bezlepkových jedál, ktoré nielen, že chutia, ale aj výborne vyzerajú. Je to skvelá inšpirácia pre každého celiatika, ktorý nesmie v strave prijímať lepok a mnohé jedlá tak musí pripravovať z iných surovín.

V aplikácií si môžete vybrať z viacerých kategórií. Po výbere kategórie sa dostanete do ponuky príslušných jedál už aj s ich hlavným obrázkom. Kliknutím na konkrétne jedlo sa vám zobrazí jeho krátky popis, zoznam potrebných surovín a postup pri príprave.

Inšpiráciou na vytvorenie tejto aplikácie je láska k pečeniu a vareniu. Majiteľka a tvorkyňa tejto myšlienky musela pred niekoľkými rokmi prejsť na bezlepkovú stravu a rozhodla sa tak vymýšľať a pripravovať vlastné zdravé jedlá, ktoré potešia nielen vaše oči, ale aj žalúdok.

Aplikácia je venovaná ľuďom, ktorí sú obmedzovaní bezlepkovou stravou, a ukazuje im, že ani napriek tomu sa nemusia vzdať normálnych jedál, ale môžu sa plnohodnotne najesť a pochutiť si. Je určená tým, ktorí milujú zdravý životný štýl – ako samotná tvorkyňa myšlienky a radi si vychutnávajú zdravé a výživné jedlá, ktoré možno na prvý pohľad ani nevyzerajú tak zdravo. Aplikácií sa tiež potešia tí, ktorí majú obmedzené financie a nemajú veľa času na varenie. Recepty v Yummky sú z bežne dostupných surovín (doslova za pár korún) a príprava je tak jednoduchá, že nemusíte byť vôbec expertmi na varenie, aby ste to zvládli.

V neposlednom rade je aplikácia Yummky venovaná predovšetkým ľuďom, ktorí podporovali majiteľku tejto aplikácie v tom, aby nasledovala svoje sny a robila to, čo ju napĺňa veľkou radosťou.

Môžete ma sledovať a kontaktovať cez Instagram:
https://www.instagram.com/majnigaa/
Gallery:
Details:

Title Updated Size Developer
Yummky 1502263133000 4.6M Touch4IT s.r.o.
Latest Version Rating Downloads Requires
1.0.0 4.3333335 100-undefined 4.1 and up
File Name Content Rating Full Title Price
com.touch4it.yummky.apk Everyone X Robot Car Shark Water APK 8.49
Compatibility Category Contains ads File type
Android Food & Drink yes apk

Download

You can simply download Yummky game / app for Android in apk format from links given below.

Google Play Store:
Download apk file:

If you notice that presented file is outdated, please contact us and we will refresh it. Remember that Yummky apk requires 4.1 and up for correct working. We offer only one version of this game/app, this is 1.0.0 release prepared for Android devices. If you have any questions about this application, find the author – Touch4IT s.r.o. and simply contact him.

No votes yet.
Please wait...

Categories: Android Tags:

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *