AndroidElitAşk Arkadaşlık Sitesi – Tanışma ve Evlilik Apk Latest Version

ElitAşk Arkadaşlık Sitesi - Tanışma ve Evlilik icon

ElitAşk Arkadaşlık Sitesi – Tanışma ve Evlilik Apk Latest Version

No votes yet.
Please wait...

ElitAşk Arkadaşlık Sitesi – Tanışma ve Evlilik apk version 4.0.9

About ElitAşk Arkadaşlık Sitesi – Tanışma ve Evlilik game:

Hala yalnız mısınız?

Yüzbinlerce bekâr, yeni insanlarla tanışma ve arkadaşlık kurmak için evlilik ve arkadaşlık sitesi ElitAşk uygulamasında buluşuyor! Bir evlilik sitesi olarak da hizmet verirken, detaylı arkadaş arama motoru ile üyelerimize, karakterleri birbirine en yakın ve uzun süreli evlilik bulabilecekleri üyeleri öneriyoruz. Evlilik tanışma ve sohbet siteleri arasında en iyi tanışma programı ile tanışın!

ElitAşk arkadaşlık sitesine ücretsiz üye olarak, çeşitli tanışma uygulamaları sayesinde tanışarak bedava sohbet edebilir, chat yapabilirsiniz. Kısa sürede ücretsiz hesap açtıktan sonra profilinizi oluşturmanız yeterlidir. Aykırı soruları cevapladığınız an bu cevaplara en yakın, karakterinize en uyumlu ve hemen tanışabileceğiniz üye önerileri anasayfanızda görünmeye başlayacaktır. En iyi arkadaşlık sitesi ElitAşk sohbet programı sizlere en uygun bayanlar ile chat yapmanız konusunda kolaylık sağlar.

Gerçek ilişki arayan kaliteli insanların ciddi ve seviyeli ücretsiz arkadaşlık evlilik sitesi olan ve gizliliğe önem veren ElitAşk, hayatınızın aşkını bulmanıza olanak sağlıyor.

Hangi ElitAşk üyesinin fotoğraflarınızı görebileceğine sadece siz karar verirsiniz. Dilerseniz profilinizi gizleyebilirsiniz. Özel bilgilerinizi veya fotoğraflarınızı başka bir üyeyle paylaşmak istemediğiniz sürece anonim olarak ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşk’ın görünmezlik özelliğini kullanabilirsiniz. Ücretsiz tanışma siteleri arasında en kaliteli hizmeti sunan flört sitesi ElitAşk, akıcı sohbet uygulaması sayesinde seviyeli arkadaşlık ve ilişki kurmanıza olanak sağlıyor! Güvenilir gelişmiş ve hızlı sistemimiz sayesinde, internette yeni insanlarla tanışmak tabularının ne denli gereksiz olduğuna tanık olacaksınız.

Kaliteli sohbet, hızlı chat ve ciddi ilişki bulmak, arkadaşlık sitesi ElitAşkın ücretsiz mesajlaşma uygulamaları sayesinde artık mümkün!

Tamamen ücretsiz üyelik açabildiğiniz evlilik ya da arkadaşlık siteleri ile diğer arkadaş bulma programları ile farkımız, uzun süreli flört arayan eğitimli ve kaliteli bayanlar, kızlar ve erkeklerin buluştuğu seviyeli bir arkadaş arama uygulaması olmamızdır. Kısa süreli flört chat, yeni insanlarla tanışma veya kalıcı arkadaşlık arayan bireylerin oluşturduğu bir topluluk olan arkadaşlık sitemizde, Türkiye içi ya da dışında bir çok yöreden kaliteli ve seviyeli arkadaşlık, sohbet ya da evlilik isteyen kişilerle arkadaşlık tanışma ve hatta flört imkanı bularak sohbet edebilir, ücretsiz chat yapabilirsiniz. Evlilik mi; orası size kalmış..

Kullanıcı dostu arayüzü, kolay menüler ve hızlı chat sohbet sunan ElitAsk sohbet sistemi, tanışma sitesi içinde bekar, dul bayanlar kızlar erkekler ile chat için rahat bir ortam sağlar. Hem paylaşın, hem chat yapın!

Klasik arkadaşlık ve tanışma siteleri, bekar bayanlar, erkekleri daima aynı zorluklarla karşı karşıya bırakmıştır. Tanımadığınız bir insanla chat sitesi içinde sohbet edip bir yerde buluşmak insanda bir çok zaman stres yaratır. ElitAşk, arkadaş arayan bayanlar ve erkekleri bu sıkıntıdan kurtarır. Çünkü arkadaşlık kurmak için hesap açan üyelerle iletişim kurmaya gerek duymadan, önerilen ya da detaylı arama sonuçlarınızda karşılaştığınız bir üye hakkında, profiline girdiğiniz an ilk dakikadan itibaren belli bir hisse sahip olursunuz. Klasik soruların aksine bireyin karakterini göz önüne seren aykırı sorularımızın cevapları, siz daha üye ile sohbet etmeden onun hakkında iyi bir kanıya varmanızı sağlar. Ayrıca diğer sohbet siteleri sistemlerinin aksine ücretsiz mesajlaşma özelliği sayesinde tanışma süreci çok daha kontrollü bir şekilde gelişir. Telefon uygulamaları kadar kolay kullanılan ücretsiz sohbet uygulaması sayesinde hızlı ve ilgi çekici sohbet edip yeni insanlarla tanışabileceksiniz. Başka uygulamalar ile vakit kaybetmeden ElitAşk sohbet ve arkadaşlık uygulaması ile sohbet edin.

Türkiye'nin en iyi sohbet ve evlilik ve tanışma sitesi ElitAşk tanışma uygulamaları ile her an cebinde. arkadaş bul, yeni insanlarla tanış, sohbet et, tanış, kaynaş!
Gallery:

Details:

Title Updated Size Developer
ElitAşk Arkadaşlık Sitesi – Tanışma ve Evlilik 1574702578000 5.2M CorrocA Yazılım, SY.
Latest Version Rating Downloads Requires
4.0.9 4.3351707 500000-undefined 4.0.3 and up
File Name Content Rating Full Title Price
com.elitask.elitask.apk Mature 17+ X Robot Car Shark Water APK free
Compatibility Category Contains ads File type
Android Dating yes apk

Download

You can simply download ElitAşk Arkadaşlık Sitesi – Tanışma ve Evlilik game / app for Android in apk format from links given below.

Google Play Store:
Download apk file:

If you notice that presented file is outdated, please contact us and we will refresh it. Remember that ElitAşk Arkadaşlık Sitesi – Tanışma ve Evlilik apk requires 4.0.3 and up for correct working. We offer only one version of this game/app, this is 4.0.9 release prepared for Android devices. If you have any questions about this application, find the author – CorrocA Yazılım, SY. and simply contact him.

Baner Cuntwars
No votes yet.
Please wait...

Categories: Android Tags:

Comments

No Comments Yet. Be the first?

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *